У будинку по вулиці Слинька, 2б відновили вже два поверхи
17 вересня 2012 11:49
У будинку по вулиці Слинька, 2б відновили вже два поверхи У будинку по вул. Слинька, 2б, який 4 вересня пошкодило вибухом, відновили вже два поверхи.

Раніше планувалося, що відновлювати будівлю почнуть тільки сьогодні.

Як повідомив заступник голови адміністрації Комінтернівського району Денис Дорожкін, весь минулий тиждень вивозили речі мешканців, розбирали завали. Демонтаж будинку закінчили вже в суботу, у цей самий день почали зводити цегляні стіни.

За словами Дениса Дорожкіна, будівельники випереджають графік. Після того як відновлять конструктиви будівлі, почнуть відновлювати комунікації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини