Цього року на освітні програми виділять понад 60 мільйонів гривень
22 січня 2014 13:13
Цього року на освітні програми виділять понад 60 мільйонів гривень На виконання міської програми «Дитяче харчування» та Комплексної програми розвитку освіти в місті Харкові в 2014 році виділять 63,6 млн грн.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 22 січня, в ході чергової сесії Харківської міської ради.
 
Як повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, на реалізацію програми «Дитяче харчування» з бюджету міста буде виділено 38 млн 994,8 тис. грн. Ці кошти підуть на забезпечення безкоштовним харчуванням дітей пільгового контингенту, учнів 1-4 класів, дітей, які виховуються в дошкільних підрозділах у складі навчально-виховних комплексів, учнів у пришкільних таборах відпочинку, на забезпечення безкоштовним молоком учнів 1-х класів, а також безкоштовними подарунками учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій. У тому числі 125,7 тис. грн виділено на надання фінансової підтримки КО «Дошкільне харчування».
 
Директор департаменту зазначила, що на виконання Комплексної програми розвитку освіти в місті Харкові виділять 24 млн 708,3 тис. грн. Зокрема, ці кошти підуть на розвиток матеріально-технічної бази системи освіти, інформаційних та комунікаційних технологій, розвиток системи роботи з обдарованою молоддю та створення умов для підтримки талановитих школярів тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини