Центральні вулиці Харкова комунальники прибирають кожну ніч
13 серпня 2014 10:47
Центральні вулиці Харкова комунальники прибирають кожну ніч Щоночі центральні магістралі Харкова від бруду і сміття очищають більше десятка спецмашин. Як повідомив начальник підрозділу «Магістраль» КП «Шляхрембуд» Віталій Левін, на нічне прибирання Московського проспекту, проспектів Гагаріна та Леніна, вулиць Клочківської та Сумської, а також площ Конституції і Павлівської виїжджають 10 підмітально-прибиральних і 3 поливомийні машини. Прибирання починається близько 21:00 і триває до 6 ранку. Як правило, комунальники встигають привести до ладу всі магістралі і великі площі міста. 

Зокрема, вчора ввечері журналісти побували на прибиранні пл. Павлівської. Вже з 22:00 там почали працювати підмітальні автомобілі «Глобус» і «Бухер». Як зазначив майстер підрозділу «Магістраль» Олег Барінов, який відповідальний за цю ділянку, складності під час прибирання виникають, в основному, через таксистів. Багато хто з них, бачачи спецтехніку, не хочуть від'їжджати, тому робітникам доводиться очікувати, поки вони поїдуть. Крім того, складним залишається нічне прибирання вул. Сумської, де завжди паркується багато машин. 

Зазначимо, що всього харківські дороги вночі прибирають 23 підмітально-прибиральні машини та 7 поливомийних авто. Нецентральні вулиці міста приводять до ладу дорожньо-експлуатаційні філії КП «Шляхрембуд».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини