Центр поводження з тваринами провів конкурс дитячого малюнка
07 квітня 2017 15:27 Екологія
Центр поводження з тваринами провів конкурс дитячого малюнка Нагородження переможців конкурсу «Щасливий будинок для бездомних тварин» пройшло сьогодні, 7 квітня, в харківській школі №78.

Як повідомила начальник відділу реєстрації та прилаштування тварин КП «Центр поводження з тваринами» Наталія Зозуля, в конкурсі взяли участь близько 200 дітей - учні 1-4 класів школи №78. Всі вони отримали від центру грамоти, книги з догляду за тваринами і сувеніри. Авторам трьох найкращих робіт подарували тематичні футболки.

«Всі діти намалювали чудові картини. Ми оцінювали роботи разом з педагогом школи. Дивились на креативність, оригінальність, чи сама малювала дитина або їй хтось допомагав. Такий конкурс ми проводимо вже не перший рік. Він проводиться для того, щоб привернути увагу дітей до проблеми бездомних тварин, розповісти їм, що можна не купувати тварину, а забрати з притулку собаку або кішку, яким теж потрібна сім'я», - зазначила Наталія Зозуля.

За її словами, виставка дитячих робіт пройде в центрі. А восени планується провести ще один такий конкурс. Крім того, фахівці центру проводять в школах уроки, на яких розповідають про гуманне ставлення до тварин, про те, як правильно доглядати за домашніми улюбленцями, і про правила безпечної поведінки з безпритульними тваринами.

Наталія Зозуля запросила дітей і батьків відвідувати міський притулок в недільні дні, де з 11:00 вигулюють тварин. «Якщо у дитини немає собаки - він може пограти з твариною з притулку, допомогти йому соціалізуватися, знайти контакт з людьми», - підкреслила начальник відділу.

Зазначимо, що зараз у харківському притулку для тварин утримується близько 200 собак і 150 котів, яких можна забрати додому.

Друкувати
Останні новини