«Теплові мережі» продовжують відновлювати гаряче водопостачання
22 квітня 2022 12:36 ЖКГ
«Теплові мережі» продовжують відновлювати гаряче водопостачання Бригади КП «Харківські теплові мережі» щоденно перекладають магістральні мережі, ремонтують джерела теплової енергії та усувають пошкодження, що виникають в результаті обстрілів.

Як зазначили на підприємстві, після закінчення опалювального сезону бригади почали більш інтенсивніше відновлювати системи гарячого водопостачання міста Харкова. Завдяки зусиллям працівників ХТМ перелік будинків, відключених від послуги, поступово скорочується.  

Зокрема, минулої доби через дефекти на внутрішньоквартальних мережах гаряче водопостачання було відключено у 46 будинках харків’ян, 40 з яких – у Слобідському районі. Упродовж дня ремонтні бригади усунули пошкодження, що дало змогу подати гарячу воду у 41 будинок. Решті будинків відновлять послугу найближчим часом. Для цього працівники забезпечені необхідними матеріалами, технікою і паливом. 

На підприємстві зазначили, що станом на сьогодні із 3 894 будинків, в які «Теплові мережі» централізовано подають гарячу воду, послугою забезпечено 3 418 будинків харків’ян. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини