Співробітникам «Інтеркондиціонера» вручили нагороди міської ради
09 вересня 2021 12:18 Суспільство
Співробітникам «Інтеркондиціонера» вручили нагороди міської ради Приватне акціонерне товариство «Інтеркондиціонер» відзначає 25-річчя своєї діяльності.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 9 вересня, відвідав підприємство і привітав колектив з цією датою.

Ігор Терехов подякував співробітникам за їхню працю і вручив їм Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та Подяки міського голови.

«25 років - велика історія. Життя не стоїть на місці, ви працюєте і розвиваєтеся, незважаючи на велику конкуренцію, і, як би не було важко, перебуваєте на плаву. Без промислового сектора не було б Харкова. Тому наш вектор - розвиток промислового виробництва. Мені хочеться, щоб Харків був найбільшим центром промисловості. Упевнений, що так і буде. Зі святом!» - зазначив Ігор Терехов.

Довідка. ПрАТ «Інтеркондиціонер» було засновано в 1996 році. 25 років підприємство очолює його засновник Валерій Остапенко. У колективі - 165 співробітників.

Підприємство виготовляє вентиляційне обладнання та кондиціонери. Устаткування ПрАТ «Інтеркондиціонер» встановлено в Офісі Президента України, Національному банку України, Південноукраїнській та Хмельницькій АЕС, Каховській ГЕС, ПАТ «Запоріжсталь», у Київському центрі серця, на стадіонах НСК «Олімпійський», «Львів Арена» та інших об'єктах. У Харкові обладнання «Інтеркондиціонера» працює в будівлях аеропорту, філармонії, на станціях метро «Перемога» та «Олексіївська», на фармацевтичних підприємствах, стадіоні «Металіст», Сумському ринку, у торгово-розважальних центрах і житлових будинках.

Вентиляційне обладнання та кондиціонери харківського підприємства поставляються в Узбекистан, Молдову, Грузію та інші країни.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини