Собак з міського притулку почали пропонувати жителям сіл
28 жовтня 2013 15:41
Собак з міського притулку почали пропонувати жителям сіл Співробітники харківського міського притулку почали виїжджати в райони області та пропонувати тварин жителям сіл.

Про це сьогодні, 28 жовтня, повідомила директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Шаповалова.
 
За її словами, співробітники міського притулку будуть регулярно виїжджати в область, оскільки ці поїздки дуже результативні. Наприклад, вже в перший такий виїзд (в цю суботу, 26 жовтня) вдалося прилаштувати шість з семи собак.
 
Як повідомила Юлія Шаповалова, жителів передмістя цікавлять різні собаки: хтось хоче взяти собі великих, а хтось - маленьких і пухнастих.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини