Ще на двох станціях метро встановлять турнікети для безконтактної оплати проїзду
24 листопада 2020 11:08 Інфраструктура
Ще на двох станціях метро встановлять турнікети для безконтактної оплати проїзду Турнікети для безконтактної оплати проїзду у Харківському метрополітені запрацюють завтра, 25 листопада, на станціях метро «Захисників України» та «Академіка Барабашова».

Як повідомили у Департаменті цифрової трансформації, апарати для оплати проїзду банківською картою будуть встановлені у вестибюлях №1 і 2 на станції метро «Захисників України» і у вестибюлі №1 на станції «Академіка Барабашова».

Зазначимо, що система оплати проїзду в Харківському метрополітені банківськими картами почала працювати у вересні. Турнікети для безконтактної оплати проїзду вже є на станціях метро «Держпром», «Метробудівників», «Архітектора Бекетова», «23 Серпня», «Ботанічний сад», «Університет», «Спортивна» і «Завод імені Малишева». Протягом чотирьох місяців планується встановити по одному такому апарату на всіх станціях.

Нагадаємо, що оплата проїзду банківськими картами впроваджена у рамках розширення системи «E-ticket». Проєкт реалізується Харківською міською радою спільно з компанією «VISA», компанією-інвестором «Платіжний центр» і АТ «Ощадбанк», який обслуговує банківські транзакції. При цьому кошти з міського бюджету не виділялися.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини