Реєстрацію профспілки, члени якої увірвалися на КП «Міськелектротранс», скасовано
29 липня 2011 17:22
Реєстрацію профспілки, члени якої увірвалися на КП «Міськелектротранс», скасовано Міське управління юстиції скасувало сьогодні наказ про реєстрацію первинної профспілкової організації Всеукраїнської професійної спілки «Захист справедливості» ХКП «Міськелектротранс».

Про це повідомив заступник директора Юридичного департаменту Харківської міської ради В'ячеслав Басараб. Нагадаємо, що члени саме цієї організації напередодні силою увірвалися на територію адміністративної будівлі ХКП «Міськелектротранс» і зірвали нараду адміністрації підприємства.
Даючи юридичну оцінку вчорашнім діям членів профспілки, заступник директора Юридичного департаменту зазначив, що профспілки, відповідно до закону, повинні діяти тільки в рамках Конституції і чинного законодавства.
«Те, що відбулося, більше нагадувало звичайне хуліганство, тим більше, наскільки мені відомо, там постраждала жінка, яка чергувала. Важко уявити роботу профспілки, що провадиться таким ось чином. За законом профспілка має широкі можливості і права представляти й захищати інтереси своїх членів. Це і проведення переговорів, і укладання угод, і організація мітингів та пікетів, але - у межах законодавства. А в цьому випадку члени профспілки вчинили, як хулігани. До речі, цю профспілку зареєстрували 27 липня, а вже 28 липня сталася ця акція, що свідчить про певний намір», - зазначив заступник директора Юридичного департаменту В'ячеслав Басараб.
Нагадаємо, що 28 липня близько 15:00 четверо невідомих чоловіків, заблокувавши чергового на прохідній підприємства, силою увірвалися на територію адміністративної будівлі ХКП «Міськелектротранс». Після цього зазначені особи проникли до приймальні керівника підприємства і зірвали технічну нараду адміністрації. Працівниця, яка чергувала на прохідній, отримала невідкладну медичну допомогу та була госпіталізована.
Для припинення подальших протиправних дій невідомих було викликано наряд міліції. Працівники міліції зафіксували факт хуліганських дій невідомих і взяли пояснення. При цьому один з невідомих представився головою первинної профспілкової організації «Захист справедливості» ХКП «Міськелектротранс» Андрієм Ільговим.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини