Під час марафону рух транспорту в центрі Харкова буде заборонений
06 квітня 2016 17:55 Місто
Під час марафону рух транспорту в центрі Харкова буде заборонений Під час ІІІ Харківського Міжнародного марафону, який відбудеться 9 квітня, рух транспорту в центрі міста Харкова буде заборонений.

Про це сьогодні, 6 квітня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомив директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан.

Так, з 4:00 7 квітня до 22:00 9 квітня буде заборонений рух транспорту на пл. Свободи, на ділянці від вул. Трінклера до вул. Сумської, в зв'язку з підготовкою до проведення марафону.

Рух транспорту по маршруту Харківського Міжнародного марафону буде заборонений з 7:00 до 17:00 9 квітня. Зокрема, рух буде заборонений по вул. Сумській, вул. Пушкінській, вул. Іванова, вул. Весніна, вул. Білої Акації, вул. Динамівській, вул. Новгородській, пр. Науки та інших вулицях. З повною схемою маршруту марафону і закритими для руху транспорту ділянками вулиць можна ознайомитися тут.

Як повідомив Сергій Дульфан, у порівнянні з минулим роком у схему організації дорожнього руху були внесені деякі зміни, які допоможуть зняти навантаження з вулично-дорожньої мережі. Для цього буде застосована схема з періодичним пропуском транспорту за маршрутом марафону. Це торкнеться ділянки траси на вул. Пушкінській в районі перетину з вул. Гіршмана, коли на маршруті тимчасово не буде учасників і з'являться інтервали від 10 до 30 хвилин для пропуску транспорту. Щоб організувати такий проїзд, на вул. Красіна і вул. Гіршмана буде тимчасово дозволений двосторонній рух.

«Таким чином, ми зв'яжемо Білгородський спуск, тобто вул. Шевченка, через вул. Красіна з пропуском через вул. Пушкінську і виведемо транспорт на вул. Мироносицьку і вул. Чернишевську. Там стоятимуть співробітники поліції і прийматимуть рішення, коли відкрити або закрити рух. Головне завдання - не перешкодити учасникам забігів», - зазначив Сергій Дульфан.

Також він закликав автовласників не виїжджати без особливої ​​необхідності в центр міста під час проведення марафону, а жителів цих районів - не залишати в ніч на 9 квітня автомобілі на проїжджій частині вулиць, де пройде марафон, інакше всі ці транспортні засоби будуть евакуйовані.

Як повідомив інспектор патрульної поліції Сергій Кучин, для забезпечення правопорядку і дотримання схеми руху транспорту під час Харківського Міжнародного марафону буде задіяно близько 260 поліцейських.

З більш докладними схемами облаштування технічними засобами організації дорожнього руху на перехрестях вулиць за маршрутом марафону можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини