Ольга Деменко: Конфлікт у школі №77 практично вичерпаний
09 лютого 2022 13:49 Освіта
Ольга Деменко: Конфлікт у школі №77 практично вичерпаний Конфліктна ситуація між вчителькою та учнем, яка наприкінці січня сталася у Харківській спеціалізованій школі №77, практично вичерпана.

Про це сьогодні, 9 лютого, повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, вчителька англійської мови, яка грубо повелася з одним із учнів, отримала догану.

«Це неприємна ситуація, і ми зовсім не виправдовуємо дії вчителя, хоч би якими не були обставини, які спровокували її на такий вчинок. Це непедагогічно, і так не можна робити. Вже обговорили цей конфлікт із педагогічним колективом, відпрацювали з ювенальною превенцією, тобто поліцією. Є розуміння з батьками, які теж згодні, що і дитина поводилася не найкращим чином. Я вибачилася перед ними від імені міськради. Як підсумок, вчителька отримала догану», - наголосила Ольга Деменко.

За її словами, застосовувати суворіші санкції, а саме звільнення, у даній ситуації було б надмірно.

«Вчителька працює у школі майже 10 років, вона характеризується позитивно, раніше до відповідальності не притягувалася. Її підтримують інші вчителі та батьки. Це була прикра помилка з її боку, яку, сподіваюся, вона більше не повторить», - наголосила директор департаменту.

Як повідомила Ольга Деменко, найближчим часом у школах та дитячих садках будуть проведені відповідні профілактичні бесіди.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини