Олександр Новак зустрівся з делегацією з Албанії
17 вересня 2021 17:54 Міжнародне співробітництво
Олександр Новак зустрівся з делегацією з Албанії Голова Дипломатичної місії Республіки Албанія, Тимчасово повірений у справах Республіки Албанія в Україні Адхурім Резулі знаходиться з першим візитом у Харкові.

Сьогодні, 17 вересня, з ним зустрівся перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак, який розповів голові дипмісії про місто. Зокрема, він зазначив, що в Харкові реалізується чимало проєктів, спрямованих на розвиток міста, починаючи від сфери культури і закінчуючи інфраструктурою.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективні напрямки співпраці між містами двох країн.

«Кілька років тому Харків і Тирана офіційно оформили свої стосунки договором про побратимські зв'язки. Однак у нас є резерви, щоб зробити їх більш змістовними, наповнити конкретними проєктами. Це стосується туризму, культури, освіти та інших сфер. У наших країн є багато спільного, тому ми завжди відкриті до співпраці», - підкреслив Олександр Новак.

У свою чергу Адхурім Резулі зазначив, що Харків - гарне і сучасне місто, з яким Республіка Албанія зацікавлена ​​реалізовувати спільні проєкти. Одним із них може стати відкриття в Харкові пам'ятника Матері Терезі. З такою пропозицією виступив голова дипломатичної місії під час зустрічі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини