Один з виходів станції метро «Холодна Гора» тимчасово закриють
01 грудня 2011 15:52
Один з виходів станції метро «Холодна Гора» тимчасово закриють Пішохідний вихід №1 ст.м. «Холодна Гора» закриють для проходу з 2 грудня до 1 лютого.

Як повідомили в КП «Харківський метрополітен», це пов’язано з благоустроєм території поблизу пішохідного виходу.
Пішохідний вихід №1 розташований по правому боку Полтавського шляху (при русі з центру міста), у напрямку ринку і трамвайної зупинки «Вул. Наріманова».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини