На Холодній Горі працює міжрегіональний ярмарок меду
13 липня 2012 11:43
На Холодній Горі працює міжрегіональний ярмарок меду Міжрегіональний ярмарок меду працює біля ст.м. «Холодна Гора».

Про це інформаційному агентству «Status Quo» повідомив голова Харківської обласної спілки пасічників Олександр Стригін. За його словами, ярмарок працює з 10:00 у Пермському провулку, останній день роботи - 15 липня.

Свою продукцію привезли бджолярі з Харківської області, а також із інших регіонів країни, зокрема з Криму. Кілограм меду коштує до 70 грн, але є і по 35-50 грн/кг.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини