Керівництво фонду «Німецька футбольна спілка» імені Егідіуса Брауна вручило Харківській міській клінічній дитячій лікарні №16 гуманітарну допомогу в розмірі 10 тис. євро.
Під час візиту гості відвідали відділення гемодіалізу, де поспілкувалися з пацієнткою, яка проходить курс процедур, а також лабораторію відділення інтенсивної терапії. Тут німецькій делегації продемонстрували медичне обладнання, для якого дорогі витратні матеріали закуповують з благодійних коштів німецького фонду.
Представники фонду також відвідали гематологічне відділення, де проходять лікування 50 дітей; 30 з них хворі на рак крові.
Після огляду палат і лабораторій дитячої клінічної лікарні представники фонду передали керівництву медустанови чек на 10 тис. євро і висловили впевненість, що ці кошти принесуть користь маленьким харків'янам - пацієнтам лікарні.
«Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса я дякую вам за візит, а також за ті кошти, які ви передаєте лікарні. Запевняю вас, ми розпорядимося цими грошима найкращим чином, з користю для наших дітей. Спасибі вам, ми сподіваємося на подальшу співпрацю», - звернулася до німецьких гостей заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.
За її словами, співпраця між Харківською міською клінічною дитячою лікарнею №16 і фондом «Німецька футбольна спілка» імені Егідіуса Брауна виникла в рамках побратимських відносин між районом Целлендорф Берліна й Орджонікідзевським районом Харкова в 1996 році.
Багаторічна співпраця спрямована на поліпшення лікувально-діагностичної допомоги дітям з важкими онкогематологічними захворюваннями та матеріально-технічної бази закладу.
Світлана Горбунова-Рубан підкреслила, що щорічно протягом семи років лікарня №16 отримує гуманітарну допомогу в сумі, еквівалентній 10 тис. євро. Ці кошти йдуть на придбання хімреактивів, витратних матеріалів для клініко-діагностичної лабораторії, рентгенологічного відділення, проведення тромбоцитоферезу та гемодіалізу.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум














