Наступного року в Харкові повністю оновлять техніку для вивезення відходів
23 серпня 2017 12:31 ЖКГ
Наступного року в Харкові повністю оновлять техніку для вивезення відходів У 2018 році на комунальному підприємстві «Комплекс з вивезення побутових відходів» замінять сміттєвози, бункеровози і у всіх дворах встановлять нові контейнери.

Сьогодні, 23 серпня, Харківський міський голова Геннадій Кернес оглянув нову техніку для вивезення твердих побутових відходів, яка була представлена ​​на пл. Конституції.

Так, для міста закупили вісім нових сміттєвозів марки «Ford», чотири бункеровози для вивезення контейнерів і два телескопічних навантажувачі нового покоління марки «Manitou» французького виробництва. Зокрема, Харків став єдиним містом в Україні, де буде працювати сміттєвоз з функцією миття контейнерів. Поки закупили один такий автомобіль, а наступного року придбають ще дві машини.

«Ми все робимо для зручності жителів міста Харкова та реалізації нашого глобального проекту - будівництва сміттєпереробного комплексу, в який, в тому числі, входить і питання збирання твердих побутових відходів. У багатьох дворах встановлюються євроконтейнери, працює сучасна безшумна техніка. Приклад тому - модернізована техніка, яку ми сьогодні побачили. У тому числі і сміттєвози з функцією миття контейнерів. Наступного року ще будемо купувати такі автомобілі, більш мобільні та оперативні», - зазначив міський голова.

Директор профільного комунального підприємства «Комплекс з вивезення побутових відходів» Фазіль Аббасов повідомив, що сучасні сміттєвози «Ford» у 1,5 раза економічніше, а нові телескопічні навантажувачі для негабаритних відходів споживають втричі менше палива, ніж трактори Т-156, які використовувалися раніше. За його словами, нова техніка дозволила заощадити підприємству майже 2,5 млн грн.

Фазіль Аббасов зазначив, що зараз технопарк КП «КВПВ» оновлено на 50%. У 2018 році планується придбати ще 25 сміттєвозів, 10 бункеровозів і 3 тис. нових євроконтейнерів. 2 тис. контейнерів уже замінили, до кінця року встановлять ще тисячу, а в наступному році повністю оновлять всі ємності для збору сміття. У тому числі в дитячих садках, школах і лікарнях.

«Впроваджується нова логістика прибирання міста. На підприємстві переходять на нові IT-технології, нове програмне забезпечення для ефективного обліку роботи техніки, щоб формувати план роботи водійського складу і забезпечити чистоту у дворах Харкова», - сказав Фазіль Аббасов.

Нагадаємо, що будівництво першого в Україні сміттєпереробного комплексу в Харкові почнеться найближчим часом. Цей багатофункціональний комплекс стане одним з кращих в Європі. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини