Геннадій Кернес: Харківський комплекс з переробки відходів - приклад вирішення проблеми в країні
10 серпня 2017 15:02 Місто
Геннадій Кернес: Харківський комплекс з переробки відходів - приклад вирішення проблеми в країні Будівництво першого в Україні сміттєпереробного комплексу отримало підтримку уряду і почнеться в серпні 2017 року.

10 серпня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів зустріч з представниками генерального підрядника будівництва Комплексу з переробки побутових відходів у місті Дергачі. Початок робіт за проектом, в який Світовий банк інвестує понад мільярд гривень, стартує вже цього місяця, відразу після затвердження інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю.

«Ми йшли до цього 8 років, домагаючись максимально вигідного, безпечного та ефективного вирішення питання відходів. Такий комплекс буде першим в країні, і це результат злагодженої, командної роботи держави - в особі Кабміну, Харківської обласної державної адміністрації, міської ради та Світового банку, їхнього максимального сприяння і співпраці», - сказав Геннадій Кернес під час зустрічі.

Учасники зустрічі погодили, що після дозволу ДАБК підрядник розпочне розгортання будівельних потужностей на полігоні, там же буде закладена капсула, що знаменує старт проекту. За планом інвестиційного проекту, багатофункціональний комплекс з переробки побутових відходів буде розміщений на місці діючого полігону в Дергачах. Він передбачає рекультивацію всій площі, будівництво сортувальних і переробних цехів і вироблення альтернативної енергії. Планується, що будівництво багатофункціонального комплексу буде закінчено через 2,5 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини