Над створенням нової економічної моделі Харкова працюють фахівці з Кембриджа та Оксфорда
02 грудня 2022 16:17 ЖКГ
Над створенням нової економічної моделі  Харкова працюють фахівці з Кембриджа та Оксфорда Економісти з Оксфорда та Кембриджа працюють над створенням економічної моделі післявоєнного Харкова, яка лежить в основі нового Генерального плану розвитку міста Харкова.

Про це сьогодні, 2 грудня, повідомив журналістам під час пресконференції Харківський міський голова Ігор Терехов. 

«Яким Харків буде після війни, які галузі повинні розвиватися, яка буде у місті індустрія, як розвиватиметься IT-кластер. Первинною є саме економічна модель, бо місто повинно бути самодостатнім. У майбутньому ми не хочемо шукати у когось ресурси. Харків повинен бути економічно самодостатнім для того, щоб розвиватися, і ми це вже плануємо», - зазначив Ігор Терехов. 

За словами мера, другим напрямком роботи у створенні нового генплану є відновлення інфраструктури. Зокрема, спільно з командою британського архітектора Нормана Фостера наразі розробляються нові житлові мікрорайоні, які побудують із застосуванням найновітніших енергозберігаючих технологій. 

«Вже зараз дивимось на те, які є залягання води у тому чи іншому мікрорайоні, щоб скоротити плече її доставки у 140 км, яке зараз є у Харкова. Це дуже скоротить фінансові затрати», - повідомив Ігор Терехов. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини