Нижній храм святого мученика Віктора відкрився сьогодні, 26 серпня, на території Харківського міського перинатального центру в 602-му мікрорайоні.
Також було закладено капсулу під будівництво верхнього храму. У церемонії взяв участь Харківський міський голова Кернес. Чин освячення храму провів керуючий Харківською єпархією Української Православної Церкви архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій.
«Сьогодні, на честь Дня міста і Дня Незалежності, ми відкриваємо цей храм. Церква побудована завдяки людям, які мріяли про це. Скоро тут хреститимуть дітей, молитимуться ті, хто перебуває в цьому центрі, хто дає нам майбутнє покоління харків'ян», - зазначив Геннадій Кернес, звертаючись до парафіян.
Міський голова подякував ініціаторам будівництва, будівельникам, а також жителям Салтівки за допомогу у зведенні храму.
«Рівно рік тому ми були тут, освячували місце під будівництво храму, а сьогодні його вже зведено. Храм будують люди, храм будують для людей», - сказав ініціатор будівництва церкви генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Субботін.
Також привітав усіх владика Онуфрій. Він подякував Геннадію Кернесу, Віктору Субботіну та жителям мікрорайону за участь у будівництві храму.
Храм на честь святого мученика Віктора площею 130 кв.м вміщує 150-200 чоловік. Він побудований на три бані, у стилі українського бароко. Архітектор - Павло Чечельницький. Настоятелем храму буде ієрей Віктор Бурбело.
Також було закладено капсулу під будівництво верхнього храму. У церемонії взяв участь Харківський міський голова Кернес. Чин освячення храму провів керуючий Харківською єпархією Української Православної Церкви архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій.
«Сьогодні, на честь Дня міста і Дня Незалежності, ми відкриваємо цей храм. Церква побудована завдяки людям, які мріяли про це. Скоро тут хреститимуть дітей, молитимуться ті, хто перебуває в цьому центрі, хто дає нам майбутнє покоління харків'ян», - зазначив Геннадій Кернес, звертаючись до парафіян.
Міський голова подякував ініціаторам будівництва, будівельникам, а також жителям Салтівки за допомогу у зведенні храму.
«Рівно рік тому ми були тут, освячували місце під будівництво храму, а сьогодні його вже зведено. Храм будують люди, храм будують для людей», - сказав ініціатор будівництва церкви генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Субботін.
Також привітав усіх владика Онуфрій. Він подякував Геннадію Кернесу, Віктору Субботіну та жителям мікрорайону за участь у будівництві храму.
Храм на честь святого мученика Віктора площею 130 кв.м вміщує 150-200 чоловік. Він побудований на три бані, у стилі українського бароко. Архітектор - Павло Чечельницький. Настоятелем храму буде ієрей Віктор Бурбело.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум





















