На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському
19 вересня 2013 15:11
На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському Меморіальну дошку Олександру Масельському відкрили сьогодні, 19 вересня, на будівлі міського перинатального центру.

Як зазначила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, відкриття пам'ятну табличку колишньому голові Харківської облдержадміністрації на цьому медичному закладі є знаковою подією для всього міста, оскільки саме Олександр Степанович став ініціатором створення перинатального центру в Харкові.

«Початок 90-х років бул важким часом, тоді була дуже велика смертність новонароджених. Завдяки Олександру Масельському в 1995 році з'явилося установа, яку з упевненістю можна було назвати перинатальним центром. Він ініціював створення централізованої установи, що спеціалізувалася на лікуванні новонароджених. Те, яких успіхів досяг перинатальний центр, - все це завдяки Олександру Степановичу. Встановити меморіальну дошку цій людині - наш обов'язок», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.

Вона зазначила, що ідея увічнити ім'я колишнього губернатора області на будівлі лікувального закладу виникла у медиків - нинішнього керівництва установи і тих керівників перинатального центру, які очолювали його в часи роботи Олександра Масельського.

Як підкреслила заступник міського голови, це був перший перинатальний центр в Україні.

У церемонії відкриття пам'ятної дошки також взяли участь почесні гості - почесний громадянин міста Харкова Михайло Пилипчук, заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков, а також дружина Олександра Степановича Софія Масельська.

Автором меморіальної дошки став харківський скульптор Олександр Рідний.

Зазначимо, ще дві пам'ятні таблички колишньому голові Харківської обласної ради та облдержадміністрації Олександру Масельському встановили в Харкові в 1997 році. Одна з них знаходиться на будівлі Держпрому, інша - на будинку по вул. Гіршмана, 17.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському На будівлі перинатального центру відкрили меморіальну дошку Олександру Масельському
Друкувати
Останні новини