На проспекті Перемоги перевірять законність роботи низки торгових об'єктів
28 травня 2013 22:25
На проспекті Перемоги перевірять законність роботи низки торгових об'єктів На пр. Перемоги, в районі зупинки «Сонячна», перевірять законність роботи низки торгових об'єктів.

Таке доручення Харківський міський голова Геннадій Кернес зробив сьогодні, 28 травня, під час зустрічі з жителями Олексіївки.

Мешканці кількох будинків поскаржилися меру на незаконну роботу точок з ігровими автоматами, а також об'єктів торгівлі, де продають на розлив спиртні напої, що часто призводить до порушення громадського порядку нетверезими людьми. Геннадій Кернес доручив до кінця тижня прибрати кіоск, де торгують пивом, а також перевірити законність роботи магазинів з алкоголем, на які скаржилися люди.

Звертаючись до правоохоронців, Геннадій Кернес закликав їх професійно виконувати свої обов'язки, а не закривати очі на явні правопорушення. «Ігрові автомати - це зона відповідальності правоохоронних органів. Вже не раз ми порушували перед ними питання про «кришування» точок з ігровими автоматами. Штраф за цю діяльність становить 5 млн грн з конфіскацією обладнання. Але це нікому не цікаво. Дільничному набагато цікавіше попередити їх про те, що сюди прийде мер, щоб вони на цей час закрилися. Сподіваюся, мешканці будинків допомагатимуть нам у цьому питанні, і разом ми досягнемо результату», - зазначив Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини