На Олексіївці почали перекладання водопровідної магістралі
09 жовтня 2014 13:15
На Олексіївці почали перекладання водопровідної магістралі Водопровідну магістраль почали перекладати на вул. Дерев'янка (в районі колективних садів) та вул. Ахсарова (в районі будинків №18-20). Водовід по вул. Дерев'янка - один з двох водоводів, які забезпечують цілодобове водопостачання від насосної станції №25а Олексіївського житлового масиву і частини Павлового Поля. Сьогодні, 9 жовтня, харківським журналістам показали, як ідуть ремонтні роботи на водоводі. 

За словами начальника управління будівництва Департаменту будівництва і дорожнього господарства Ігоря Золотарьова, цей трубопровід був прокладений ще в 1981 році, і за більш ніж 30 років експлуатації зазнав безліч ушкоджень. У зв'язку з цим ранком і ввечері жителі Олексіївки, що живуть на верхніх поверхах будинків, відчувають незручності через знижений тиск водопостачання. Як зазначив начальник управління, тільки торік на ділянці водоводу від пр. Леніна до Олексіївського яру фахівці КП «Харківводоканал» ліквідували понад 100 ушкоджень. 

Ігор Золотарьов підкреслив, що тепер замість проіржавілих сталевих труб укладуть склопластикові, які прослужать понад 50 років. Зараз робочі підрядної організації укладають труби на ділянці в 200 м. Ці роботи планується завершити через місяць. Всього ж в цьому районі планується перекласти 2 км трубопроводу. 

У свою чергу заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада зазначив, що водопостачання в районі Олексіївки забезпечується двома водоводами, і один з них зараз виведений з експлуатації для проведення ремонтних робіт. При цьому він зазначив, що після завершення загального перекладання трубопроводу водопостачання в районі буде стабільним. 

У поточному році на закупівлю матеріалу з міського бюджету було виділено і вже освоєно 4,5 млн грн, наступного року для завершення всього комплексу робіт буде потрібно ще 18,5 млн грн. Підрядник ремонтних робіт - будівельно-монтажна організація ТОВ «Спецтехстрой». 

За словам фахівців, у Харкові, як і в інших українських містах, технічний знос комунікацій складає більше 30%. Так, з 2 тис. 100 км трубопроводу 700 км зношені.

Друкувати
Останні новини