На місці паркування Євро-2012 побудують торгово-розважальний центр
04 вересня 2012 17:03
На місці паркування Євро-2012 побудують торгово-розважальний центр Торгово-розважальний центр з офісними приміщеннями планується побудувати на розі вулиць Плеханівської і Державінської, де під час Євро-2012 розташовувалося автомобільне паркування.

Про це сьогодні, 4 вересня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міської ради повідомила заступник начальника управління містобудування та архітектури Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Наталія Артибаш.


За її інформацією, під будівництво планується виділити земельну ділянку площею 0,1426 га біля стадіону «Металіст». Проект рішення про виділення ділянки землі під будівництво цього центру розглянуть на сесії міськради. Земельну ділянку планується надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «ФКМ». Торгово-розважальний центр мають побудувати до кінця 2014 року.
 
Також на засіданні комісії депутати розглянули питання про надання в оренду приватному підприємству «Класика плюс» земельної ділянки площею 0,3574 га на вул. Блюхера, розташованої в районі школи №17, для будівництва оздоровчого комплексу з поліклінікою. Будівництво об'єкта мають завершити також до кінця 2014 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини