На кладовищі №16 обмежать поховання померлих
22 травня 2013 17:58
На кладовищі №16 обмежать поховання померлих У зв'язку з відсутністю вільної площі міське кладовище №16 з 1 червня буде закрито для поховання мешканців міста Харкова.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 22 травня, на засіданні виконкому Харківської міської ради. Виняток буде зроблено тільки для померлих мешканців частини Фрунзенського району (колишнє селище Кулиничі).


Раніше це кладовище на вул. Сьомої Гвардійської армії використовувалося для поховання тільки жителів Кулиничів. Але у зв'язку зі зміною меж міста і входженням селища до складу Харкова було вирішено регламентувати процес поховання, щоб врахувати інтереси жителів колишнього селища.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини