У Кулиничах реконструюють мережі зовнішнього освітлення
19 грудня 2013 16:04
У Кулиничах реконструюють мережі зовнішнього освітлення За дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса в сел. Кулиничі проходить реконструкція мереж зовнішнього освітлення. 

Як повідомили в Департаменті комунального господарства, вже виконана друга черга реконструкції мереж. Так, було встановлено 86 залізобетонних опор та 173 світильники потужністю 70 Вт. У результаті освітлення з'явилося на вул. Тваринників, вул. Ювілейній, вул. Миру, вул. 7-ї Гвардійської армії, вул. Садовій, частині вул. Північної та вул. Шкільної.

Всього в 2013 році в сел. Кулиничі було встановлено 158 залізобетонних опор і 283 світильники.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини