На «Харківводоканалі» пройшло відкрите обговорення проектів тарифів на 2020 рік
29 травня 2019 17:13 ЖКГ
На «Харківводоканалі» пройшло відкрите обговорення проектів тарифів на 2020 рік Відкрите обговорення проектів тарифів на 2020 рік пройшло сьогодні, 29 травня, на КП «Харківводоканал».

У заході взяли участь заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко, генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов, представники громадських організацій, харків'яни, співробітники підприємства.

Згідно з розрахунками, проект тарифу для споживачів централізованого водопостачання складе 16,716 грн/куб. м (з ПДВ), з централізованого водовідведення - 11,232 грн/куб. м (з ПДВ). Проект тарифу для суб'єктів господарювання з централізованого водопостачання (водоканали) складе 5,652 грн/куб. м (з ПДВ), з централізованого водовідведення - 2,364 грн/куб. м (з ПДВ).

Як повідомив Віталій Панов, ці тарифи поки підлягають обговоренню.

«Усі харків'яни можуть вносити свої пропозиції щодо їх формування, звернувшись на підприємство. Зауваження будуть враховані і передані регулятору тарифів - Національній комісії, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Якби у підприємства була можливість, ми б не піднімали тариф ні на копійку, але за всіма наявними законодавчими документами і постановами ми зобов'язані до 1 червня 2019 року надати до НКРЕКУ проект тарифів на наступний рік. Поки це тільки проектні пропозиції», - сказав Віталій Панов.

Зазначимо, підвищення тарифів пов'язане зі зміною вартості електроенергії, підвищенням мінімальної заробітної плати, зростанням цін на реагенти, хлор, пально-мастильні матеріали, зі збільшенням витрат на ремонтні роботи, вартості опалення тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини