Молодіжна рада запускає низку проектів у сфері міжнародних відносин
28 лютого 2019 17:31 Місто
Молодіжна рада запускає низку проектів у сфері міжнародних відносин Шоста чергова сесія Молодіжної ради при Харківському міському голові ІІ скликання відбулася сьогодні, 28 лютого.

Крім організаційних питань були розглянуті проекти, які планується реалізувати найближчим часом.

Перший із них - «International Open Doors» - стартував у січні. Він передбачає знайомство молоді з діяльністю 12 консульських установ у місті Харкові та міжнародних організацій. Перші візити в рамках проекту відбулися в Почесне консульство Франції та Генеральне консульство Польщі.

Також невдовзі почнеться другий сезон проекту «Школа молодого дипломата 2.0», яка допомагає її випускникам в їхній подальшій самореалізації в сфері міжнародного співробітництва. Мета проекту - створити цього року в Харкові молодіжну освітню платформу в сфері дипломатії за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міськради, профільних університетів і громадських організацій. Всього у другому сезоні проекту буде підготовлено 25 фахівців, а з кращих випускників школи планується створити «Клуб молодих дипломатів Харкова».

«Це дуже цікаві і корисні проекти. Так, «International Open Doors» докладно ознайомить з тонкощами роботи дипломатичних установ, а «Школа молодого дипломата 2.0» отримає цього року якісно нове наповнення. Упевнений, що рівень залучення харківської молоді в міжнародне життя міста буде дуже високим», - зазначив голова Молодіжної ради Михайло Лазарєв.

Він також нагадав, що на початку лютого Молодіжна рада при Харківському міському голові та Громадська організація «Словацький корпус українського студентства» підписали Меморандум про співпрацю.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини