Місто виділить 70 мільйонів гривень «Харківським тепломережам»
12 жовтня 2018 12:47 ЖКГ
Місто виділить 70 мільйонів гривень «Харківським тепломережам» 70 млн. грн будуть виділені з міського бюджету для стабільної роботи КП «Харківські теплові мережі» в період опалювального сезону 2018-2019 рр.

Про це сьогодні, 12 жовтня, після наради з підготовки міста до опалювального сезону повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«На найближчій сесії ми розраховуємо дати гарантію «Харківським тепловим мережам» на 70 млн грн, для того щоб вони чітко працювали з ТЕЦ-5, щоб наші підприємства отримали номінації на газ і стабільно пройшли опалювальний сезон», - підкреслив Ігор Терехов.

Перший віце-мер також зазначив, що з сьогоднішнього дня почала роботу Харкывська ТЕЦ-5.

«Сьогодні до вечора ми плануємо почати подачу гарячої води на Олексіївку, для нас це дуже важливо. Ми не могли цього зробити раніше, оскільки не працювала ТЕЦ-5. Сьогодні тепломагістраль прогрівається і починає працювати», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, наближаються до завершення заплановані на цей рік роботи з перекладки основних магістралей міста, зокрема, 94-ї магістралі на Салтівці, 53-ї на вул. Валентинівській.

«Ми дуже багато в цьому році переклали магістралей, підприємства забезпечені трубою на основних магістралях, і до 15 жовтня розраховуємо цю роботу завершити і здати в експлуатацію основні теплові артерії міста», - повідомив перший заступник міського голови.

Ігор Терехов також акцентував увагу на тому, що найближчими днями в районах міста будуть створені аварійні бригади, які в разі поривів на тепломережах будуть оперативно їх усувати.

Нагадаємо, опалювальний сезон стартує в Харкові 15 жовтня. Спочатку тепло подаватимуть в установи соціальної сфери, потім - в житлові будинки та інші будівлі. Зараз триває заповнення водою систем централізованого опалення та тепломагістралей Харкова.

Друкувати
Останні новини