Місто хоче отримати на баланс два занедбаних дитсадка
18 квітня 2018 12:31 Освіта
Місто хоче отримати на баланс два занедбаних дитсадка Харківська міська рада звернулася до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням посприяти в передачі у комунальну власність двох дитячих садків.

Відповідні звернення до голови уряду були прийняті сьогодні, 18 квітня, на сесії Харківської міськради.

Перший дитсадок розташований у Новобаварському районі, на Профспілковому бульварі, 60-а. З 2004 року ця будівля знаходиться в державній власності, а останнім часом там розміщувався Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України. На сьогоднішній день будівля колишнього дитсадка вільна.

Другий дитсадок - «Соколятко», який знаходиться на вул. Професорській, 28. Раніше він належав Харківському державному авіаційному виробничому підприємству, що входить до складу ДК «Укроборонпром». З 1 червня 2016 року дитсадок припинив свою діяльність відповідно до наказу ХДАВП про закриття установи. Місто неодноразово зверталося до керівництва авіазаводу та «Укроборонпрому» з пропозицією передати «Соколятко» в комунальну власність міста, але питання так і не було вирішено.

У зв'язку з цим Харківська міськрада попросила Володимира Гройсмана посприяти в передачі обох дитсадків на баланс міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини