Міська рада та Посольство Бразилії підписали заяву про співпрацю
05 квітня 2021 21:14 Міжнародне співробітництво
Міська рада та Посольство Бразилії підписали заяву про співпрацю Двосторонню заяву Харківської міської ради та Посольства Федеративної Республіки Бразилія в Україні було підписано сьогодні, 5 квітня, в Харківському дипломатичному клубі.

Захід пройшов в рамках Вечора бразильської культури. Документ підписали перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак та Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Нортон де Андраде Мелло Рапеста, який перебуває з офіційним візитом у Харкові.

Заява передбачає співпрацю сторін в галузі культури, освіти, науки, охорони здоров'я та інших сферах суспільного життя, а також культурні обміни, встановлення побратимських зв'язків між Харковом і містами Бразилії, а також широку економічну співпрацю, не тільки в частині торгівлі між країнами, а й і в сфері залучення інвестицій.

У документі, зокрема, сказано: «Посольство Федеративної Республіки Бразилія в Україні та Харківська міська рада працюватимуть над сприянням взаєморозумінню і співпраці з метою кращого розуміння української та бразильської культур; здійсненням обміну досвідом та обговоренням конкретних питань співробітництва в галузі культури, освіти, науки, охорони здоров'я та інших сферах суспільного життя; встановленням контактів шляхом організації зустрічей, обмінів та інших ініціатив, в тому числі шляхом участі представників сторін в двосторонніх заходах, проектах і інших видах діяльності ».

Як повідомив Олександр Новак, двостороння заява заклала фундамент конструктивної роботи, яку Харків і Бразилія будуть вести в майбутньому. За його словами, перспективні напрямки співпраці були визначені сьогодні на зустрічі з послом Бразилії в Харківській міській раді.

«Сьогодні, завдяки візиту пана Посла, Харків зробив крок вперед у своєму міжнародному розвитку. Ми дякуємо йому і Почесному консульству Бразилії у Харкові в організації цього візиту. Я впевнений, що спільно ми реалізуємо всі плани», - сказав Олександр Новак.

Нортон де Андраде Мелло Рапеста зазначив, що задоволений результатами зустрічей з керівництвом міста та області.

«Я тут, щоб провокувати, адже так ми можемо просунутися далі набагато швидше. Для нас відкриті всі шляхи. Сьогодні ми підписуємо двосторонню заяву, щоб пам'ятати день, коли ми продовжили хороші справи для наших регіонів», - сказав у ході підписання документа Посол Бразилії.

На завершення заходу в дипломатичному клубі пройшов концерт.

Зазначимо, що Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Нортон де Андраде Мелло Рапеста знаходиться у Харкові з першим робочим візитом. Під час зустрічі у міській раді він запропонував додати одне з міст Бразилії в перелік міст-побратимів Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини