Олександр Новак зустрівся з послом Бразилії
05 квітня 2021 15:34 Міжнародне співробітництво
Олександр Новак зустрівся з послом Бразилії Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Нортон де Андраде Мелло Рапеста знаходиться з першим візитом у Харкові.

Сьогодні, 5 квітня, з ним зустрівся перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак, який представив послу місто. Як повідомив перший віце-мер, Харків дуже цінує міжнародне співробітництво і на сьогодні має угоди з 34 містами в 20 країнах світу, зокрема в Бразилії.

Як зазначив посол, після приїзду він уже мав можливість прогулятися містом, і побачене його приємно здивувало.

«Я ніколи раніше не бував у Харкові, але мені дуже хотілося відчути аромат цього міста, дізнатися, який він на смак. Я приїхав у суботу, тож у мене вже була можливість прогулятися площею Свободи, подивитися на пам'ятник Тарасу Шевченку. І хочу сказати, що я дуже вражений побаченим. В першу чергу мене вразило, що Харків дуже чистий. Буду і далі відкривати для себе це місто. Вже планую наступну поїздку», - сказав Нортон де Андраде Мелло Рапеста.

За його словами, він повернеться до Харкова в серпні, щоб відвідати авіаційне шоу. Також на запрошення віце-мера він приєднається до святкувань Дня міста.

Посол Бразилії зазначив, що дружба між Харковом і Республікою Бразилія міцна і давня, однак її можна посилювати і розвивати. Зокрема, він запропонував перейменувати одну з харківських вулиць на честь Бразилії, а також додати одне з міст Бразилії в перелік міст-побратимів Харкова.

Олександр Новак зазначив, що всі ці пропозиції будуть закріплені в Двосторонній заяві Харківської міської ради та Посольства Федеративної Республіки Бразилія в Україні, яка буде підписана сьогодні в рамках Вечора бразильської культури.

Довідка. Нортон де Андраде Мелло Рапеста — бразильський дипломат. З 14 грудня 2020 року - Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії в Україні та Молдові за сумісництвом.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини