Міська ДАІ тепер підпорядковується міському управлінню міліції
13 жовтня 2011 16:25
Міська ДАІ тепер підпорядковується міському управлінню міліції Управління Державтоінспекції в місті Харкові перепідпорядковано міському управлінню ГУ МВС України в Харківській області.

Про це сьогодні, 13 жовтня, на засіданні постійної комісії з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян Харківської міської ради повідомив заступник начальника міського управління міліції Сергій Човпан.
До цього міська Державтоінспекція називалася відділенням ДАІ з обслуговування міста Харкова та перебувала в підпорядкуванні обласного управління ДАІ.
Як і раніше, міську Державтоінспекцію очолює Борис Федянін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини