ДАІ просить водіїв не паркуватися на центральних вулицях міста
05 листопада 2013 13:46
ДАІ просить водіїв не паркуватися на центральних вулицях міста Державтоінспекція Харкова звертається до водіїв з проханням не паркувати свої автомобілі на центральних вулицях міста під заборонними знаками.

Про це співробітники ДАІ повідомили сьогодні, 5 листопада, в ході рейду з розблокування затору на перехресті вул. Сумської та пров. Мечникова. 
 
За інформацією старшого інспектора міського управління ДАІ Дмитра Мусієнка, на цьому перехресті відбувається рядова для всіх великих перехресть ситуація: в час пік водії виїжджають на дорогу на заборонний сигнал світлофора або продовжують рухатися через перехрестя на зелене світло, хоча бачать попереду пробку. У результаті учасникам руху по перпендикулярній дорозі неможливо перетнути перехрестя. 
 
Крім того, підкреслив старший інспектор ДАІ, водії нехтують знаками, які забороняють зупинку і, тим більше, стоянку вздовж магістралей. Через це звужується проїжджа частина, і автомобілі їдуть вулицею повільніше. «Для розблокування заторів доводиться залучати регулювальників руху, проте це локальна міра, яка не може вирішити проблему незаконних парковок», - підкреслив Дмитро Мусієнко. 
 
Директор Департаменту транспорту Сергій Дульфан зазначив, що ситуація на перехресті вул. Сумської та пров. Мечникова характерна для більшості великих перехресть Харкова. При цьому проблема полягає не в організації дорожнього руху, а в недотриманні водіями правил дорожнього руху. 
 
«По обидві сторони вулиці Сумської розміщені знаки, що забороняють зупинку транспорту, проте з обох сторін дороги припарковані автомобілі. В результаті проїжджа частина вулиці заужена на дві смуги, і тут залишається по одній смузі для кожного напрямку руху. При цьому на Сумську вливаються потоки транспорту з двох смуг площі Конституції і з однієї смуги з боку Бурсацького узвозу. Факт присутності на перехресті співробітника ДАІ дещо покращує ситуацію, але не є панацеєю. Крім того, проблема полягає в небажанні водія поставити своє авто там, де воно нікому не буде заважати, і пройти пішки до місця призначення. Поки у ДАІ не з'являться реальні функції покарання таких водіїв, ситуація в місті не зміниться», - підкреслив Сергій Дульфан. 
 
Директор департаменту зазначив, що виписані співробітниками ДАІ протоколи направляються в суди, однак більше половини порушників залишаються безкарними.
 
За словами Сергія Дульфана, для поліпшення ситуації на дорогах у місті реконструюють технічні засоби регулювання, з'являються напрямні пішохідні огорожі і встановлюються обмежувачі в'їзди в тих місцях, де машини в'їжджають на бордюр. 
 
За інформацією Департаменту транспорту, всього в Харкові налічується 122 перехрестя-місця концентрації ДТП. Найбільше аварій відбувається на наступних перехрестях: вул. Героїв Праці - вул. Барабашова, пр. 50-річчя СРСР - Салтівське шосе, пр. 50-річчя ВЛКСМ - вул. Гвардійців Широнінців, пр. 50-річчя СРСР - вул. Івана Камишева. Також найбільш проблемними вважаються перехрестя в районі Комунального ринку, на перетині пр. Гагаріна з Сімферопольським шосе і з пр. Героїв Сталінграда.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    ДАІ просить водіїв не паркуватися на центральних вулицях міста ДАІ просить водіїв не паркуватися на центральних вулицях міста ДАІ просить водіїв не паркуватися на центральних вулицях міста ДАІ просить водіїв не паркуватися на центральних вулицях міста ДАІ просить водіїв не паркуватися на центральних вулицях міста ДАІ просить водіїв не паркуватися на центральних вулицях міста ДАІ просить водіїв не паркуватися на центральних вулицях міста ДАІ просить водіїв не паркуватися на центральних вулицях міста ДАІ просить водіїв не паркуватися на центральних вулицях міста ДАІ просить водіїв не паркуватися на центральних вулицях міста
Друкувати
Останні новини