Марк Меллорі: Харків став по-справжньому європейським містом
09 вересня 2013 21:18
Марк Меллорі: Харків став по-справжньому європейським містом Харків кардинально змінив свій зовнішній вигляд за останні роки.

Про це мер американського міста-побратима Цинциннаті Марк Меллорі заявив в інтерв'ю службі новин «Харьковские известия». Він зазначив, що вже був у Харкові в 2007 році. І тепер, багато подорожуючи і порівнюючи з іншими містами, бачить його незаперечні досягнення.

«Мене вразили темпи розвитку вашого міста, нові об'єкти, які в ньому з'явилися, і унікальні зразки архітектури. Але особливо вразив високий рівень культури жителів Харкова. Для мене це головний показник того, що місто є європейським, і я радий, що воно не планує зупинятися на досягнутому», - зазначив мер Цинциннаті.

Нагадаємо, Марк Меллорі наприкінці минулого тижня відвідав Харків. Під час візиту він взяв участь в економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», побував у Єдиному дозвільному центрі та в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького, відвідав історичні місця Харкова.
Друкувати
Останні новини