Любителі фотографії можуть виграти подорож Україною
17 лютого 2016 18:02 Суспільство
Любителі фотографії можуть виграти подорож Україною У Харкові підходить до завершення конкурс соціальної фотографії «Почуття в пікселях».

Він організований у рамках проекту Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України «Молодь. Енергія. Дія».

Взяти участь в конкурсі можуть як любителі, так і досвідчені фотографи. Конкурс проходить у трьох номінаціях. Подати заявку на участь можна до 24 лютого. Детальніше з правилами і умовами конкурсу можна ознайомитися на його сторінках в соціальних мережах «Вконтакті» і «Фейсбук». Переможець у кожній номінації отримає сертифікат на подорож Україною.

Також у рамках конкурсу пройдуть майстер-класи від кращих фотографів. Найближчий із них відбудеться 22 лютого в ТРЦ «Французький бульвар»: харківський фотограф Володимир Бисов розповість про особливості цифрової зйомки соціальної фотографії. За попередньою реєстрацією - вхід вільний (початок - о 18:30).

У день офіційного закриття фотоконкурсу та оголошення переможців - 5 березня - відбудеться лотерея, яка визначить шість щасливчиків, які отримають книги.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини