«Кредит-Рейтинг» підтвердив довгострокові рейтинги Харкова
17 вересня 2012 12:07
«Кредит-Рейтинг» підтвердив довгострокові рейтинги Харкова Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів Харкова та випуску облігацій Харківської міської ради на суму 99,5 млн грн на рівні uaА з прогнозом «позитивний».

Для оновлення кредитних рейтингів агентство враховувало результати аналізу економічних та фінансових показників міста за перше півріччя 2012 року.

Як уточнили в Департаменті економіки та комунального майна, позичальник з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками. Позитивний прогноз вказує на можливість підвищення рейтингу протягом року при збереженні позитивних тенденцій і нівелюванні поточних ризиків.

Рівень кредитних рейтингів Харкова підтримують такі фактори, як зростання в першому півріччі 2012 року, порівняно з аналогічним періодом 2011 року, обсягів надходжень до бюджету міста на 20,8%, покращення соціально-економічного розвитку міста, що позитивно впливає на збалансованість бюджетних показників, збереження інвестиційної привабливості та зростання ділової активності в багатьох галузях міського господарства.

Кредитний рейтинг Харкова підтримується з грудня 2004 року на рівні uaA, і місто зарекомендувало себе як активний учасник ринку муніципальних запозичень і надійний позичальник з великим потенціалом для залучення інвестицій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини