Комунальні служби прибирають сніг на дорогах та у дворах
07 січня 2017 13:00 Оперативна інформація
Комунальні служби прибирають сніг на дорогах та у дворах Понад 1,4 тис. працівників КП «Харківблагоустрій» прибирають на прибудинковій території сніг.

Про це сьогодні, 7 січня, повідомила директор підприємства Катерина Сливінська.

За її словами, двірники почали роботу з 5:00. Для чищення тротуарів використовується 71 одиниця засобів малої механізації, для прибирання снігу на внутрішньоквартальних дорогах - 43 одиниці автотракторної техніки.

«Ми обслуговуємо 5,6 тис. будинків. Спочатку розчистили виходи з під'їздів, доріжки до зупинок громадського транспорту, а також дороги до сміттєвих контейнерів. Сильно ускладнюють роботу припарковані біля будинків автомашини, які не дають прибрати сніг як слід. Але ми продовжуємо працювати. Якщо температура підвищиться, і почнеться обмерзання, то будемо посипати тротуари піском», - зазначила Катерина Сливінська.

Як повідомив заступник директора Департаменту будівництва і шляхового господарства Ігор Київський, вночі на дорогах міста працювали 115 одиниць снігоприбиральної техніки, зараз працюють 129 одиниць, які продовжують чистити дороги. Наступної ночі планується вивести близько 120 одиниць.

«Зараз вивозиться сніг з вулиці Сумської і з майдану Конституції, а посипання вулично-дорожньої мережі піщано-сольовою сумішшю триває по всьому місту. Всі основні магістралі прочищені, громадський транспорт ходить. Роботи не зупиняються», - зазначив Ігор Київський.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини