Харківський зоопарк поповниться новими мешканцями
11 липня 2016 14:42 Місто
Харківський зоопарк поповниться новими мешканцями Нових тварин планують поселити у Харківському зоопарку після його реконструкції.

Про це сьогодні, 11 липня, повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, у планах - обладнати у зоопарку комфортні місця для проживання пари жирафів, бегемотів і білих ведмедів.

«Наша мета - зробити перший у країні зоопарк європейського класу, провести комплексну масштабну реконструкцію. Коли ми реконструювали парк Горького, було сказано багато негативу на адресу міської влади, але у 2013 році парк увійшов до 10-ки кращих розважальних парків світу. Нинішній проект буде не гіршим. Працюватимемо і вдень, і вночі, щоб максимально швидко і якісно виконати всі роботи. Вхід до зоопарку буде безкоштовним, все робиться для людей, їхнього відпочинку та гарного проведення часу», - зазначив перший віце-мер.

Також Ігор Терехов повідомив, що для реконструкції зоопарку кредитні кошти залучатися не будуть: роботи проведуть за рахунок коштів міського бюджету і невеликої держсубвенції.

Нагадаємо, що зоопарк розділять на зоогеографічні зони. Передбачається, що між відвідувачами і тваринами будуть максимально прибрані клітки і бар'єри, де це можливо. Для цього використовуватимуться, наприклад, рови з водою, так звані електропастухи тощо. Реконструкцію планують завершити за два роки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини