Харківським ОСББ виділили 200 тисяч гривень на компенсацію кредитів
26 жовтня 2016 12:51 ЖКГ
Харківським ОСББ виділили 200 тисяч гривень на компенсацію кредитів 200 тис. грн буде виділено з міського бюджету будинкам ЖБК та ОСББ для часткової компенсації кредитів на впровадження енергозберігаючих заходів.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 26 жовтня, на сесії Харківської міської ради.

Як повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, на минулій сесії була прийнята програма, згідно з якою передбачається часткове відшкодування кредитів, отриманих ЖБК та ОСББ. Вона передбачає компенсацію тіла кредиту у  розмірі 20%. Йдеться про утеплення фасадів, ремонт систем опалення, встановлення приладів обліку тепла, заміни вікон на металопластикові тощо.

Також Роман Нехорошков зазначив, що у цілому цього року на підтримку ЖБК та ОСББ місто виділило в 2,5 рази більше коштів, ніж торік. Зокрема, на поточний ремонт будинків було спрямовано 8 млн грн, на капітальний ремонт - близько 4 млн грн, на благоустрій прибудинкової території - 1,4 млн грн, ремонт внутрішньоквартальних доріг - 2 млн грн.

Нагадаємо, що на цій сесії депутати також прийняли програму з часткової компенсації відсоткової ставки за кредитами на енергозберігаючі заходи для фізосіб.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини