Харківські синхроністки стали чемпіонками світу
08 жовтня 2014 11:25
Харківські синхроністки стали чемпіонками світу Збірна України з синхронного плавання, до складу якої увійшли вісім харків'янок, на змаганнях за Кубок світу в Квебеку (Канада) здобула перемогу Українські синхроністки завоювали «золото» в змаганнях з водної акробатики (хайлайт). За цей виступ спортсменки отримали 93,1333 бала. Раніше дівчата завоювали бронзову медаль в комбінованих групах. Таким чином, українські спортсменки вийшли на перше місце в загальному заліку за чотирма видами дисциплін.

Україну на змаганнях представляли Анна Волошина, Лоліта Ананасова, Ксенія Сидоренко, Олександра Сабада, Ольга Золотарьова, Олена Гречихина, Катерина Садурская, Анастасія Савчук, Катерина Рєзнік, Олександра Кашуба, Ольга Кондрашова і Тетяна Ронікер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.