Харківські школи спільно з німецькими колегами реалізували правозахисний проєкт
11 грудня 2020 11:13 Міжнародне співробітництво
Харківські школи спільно з німецькими колегами реалізували правозахисний проєкт Завершальний етап проєкту «Youth & Human Rights: from abstract to daily practice» відбувся 10 грудня з нагоди Дня прав людини.

Як зазначили у Департаменті міжнародного співробітництва, проєкт приурочений до 30-річчя побратимських відносин між Харковом і Нюрнбергом (ФРН). Фінальним етапом його реалізації став випуск інформаційного буклету «Це твої права! Коротко про 10 прав дитини. Що ти можеш зробити, якщо не знаєш, як бути далі?». 

Буклети були видані за підсумками семінару з прав людини, який проводився в жовтні для викладачів харківських освітніх установ спільно з немецькими колегами. Буклети будуть розповсюджені серед учнів гімназій №6 і 23, загальноосвітніх шкіл №62, 134, 156, 162 та університетського ліцею, які взяли участь в проєкті.

Зазначимо, що проєкт «Youth & Human Rights: from abstract to daily practice» («Jugend und Menschenrechte: von der Theorie - zur Praxis») було реалізовано Департаментом міжнародного співробітництва спільно з Окружним молодіжним об'єднанням Нюрнберг-Штадт («Kreisjugendring Nurnberg Stadt») за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку (з місцем розташування у Дніпрі) із залученням коштів Малого культурного фонду (KKF).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини