Харківські лучники виграли Кубок міського голови
13 травня 2019 12:35 Спорт
Харківські лучники виграли Кубок міського голови XII Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука на Кубок Харківського міського голови завершилися 12 травня на базі Харківської міської СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар».

У турнірі взяли участь понад 80 спортсменів з Харкова, Києва і Київської області, які змагалися в категоріях класичного і блочного лука.

Так, в особистій першості серед чоловіків в класичному луці 1-е місце завоював Олександр Сердюк, 2-е місце - Валерій Мамонтов, 3-тє місце - Олександр Грекулов.

Серед жінок також призові місця посіли харківські спортсменки. Переможцем турніру стала Дар'я Павліченко, 2-е місце отримала Катерина Дубровіна, 3-є місце - Валерія Онищук.

У категорії «блочний лук» в особистому заліку також золоту і срібну медалі завоювали харків'яни - Олександр Соколов та Вадим Головко, а 3-е місце посів спортсмен з Київської області Дмитро Львівський. Серед жінок цієї категорії переможницею стала представниця Київської області Ганна Пархоменко, 2-е і 3-е місця посіли харків'янки Діана Мурашко та Віра Охотська.

Серед змішаних команд в класичному луці переможцем стала команда Школи вищої спортивної майстерності, яку представили Римма Гарамова і Максим Колісник, 2-е місце завоювала команда «Харків-1» у складі Катерини Дубровиної та Валерія Мамонтова, а 3-е місце дісталося команді «Спартак» - Валерії Онищук та Олександру Геркулову.

У командних змаганнях з блокового луку перемогу здобула команда Федерації стрільби з лука Харківської області (Діана Мурашко і Юрій Дорошенко), на 2-му місці - команда «Харків-1» (Віра Охотська і Вадим Головко), 3-е місце дісталося команді «ХНУ-1» (Дарина Чередниченко та Денис Хоменко).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини