Харківські двори та парки приведуть до ладу після зими
19 березня 2021 13:18 ЖКГ
Харківські двори та парки приведуть до ладу після зими Понад 33,5 тис. квітів планується посадити на прибудинкових територіях у Харкові навесні 2021 року.

Про це сьогодні, 19 березня, на засіданні постійної комісії з питань екологічної політики Харківської міської ради повідомила заступник начальника управління екології та благоустрою Руслана Колодна.

За її словами, також на прибудинкових територіях буде виконана санітарна обрізка 2,7 тис. дерев, посіяні газони на площі понад 23,7 тис. кв. м, виконані ремонт і фарбування елементів благоустрою, дитячих і спортивних майданчиків.

Також цієї весни робітники КСП «Харківзеленбуд» посадять у місті 110 дерев та майже 1,4 млн квітів, підготують до роботи 20 міських фонтанів, виконають санітарне очищення парків, скверів та зелених зон загальною площею 2 тис. 857 га, вивезуть 750 куб. м сміття та листя, видалять аварійні та сухостійні дерева, виконають покіс газонів.

Крім того, у планах комунальників - поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, прибирання трамвайних колій, благоустрій місць розриттів, очищення схилів берегів річок та водної гладі, прибирання кладовищ, приведення до належного стану воїнських та братських поховань і виконання низки інших робіт.

Нагадаємо, що план комплексних заходів щодо приведення у належний стан території Харкова навесні 2021 року був затверджений 17 березня на засіданні виконавчого комітету Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини