Харківські двірники займаються творчістю
10 вересня 2015 13:04 ЖКГ
Харківські двірники займаються творчістю Ще один харківський двір було впорядковано силами дворових робітників. На цей раз по пр. 50-річчя СРСР, 16.

За словами начальника дільниці Комінтернівського району ТОВ «Системи прогресивного очищення» (компанія, яка займається благоустроєм та прибиранням району) Оксани Кінаш, цей двір був обраний для благоустрою тому, що раніше там був пустир.

«Тут живе дуже багато дітей, територія велика, але вона порожня. Багато жителів звернулися до нас із проханням, щоб ми якось упорядкували її. Ми підійшли до цього з творчістю та ентузіазмом», - підкреслила Оксана Кінаш.

За її словами, в процесі благоустрою поставили і пофарбували малі форми, встановили декоративні елементи, створені з підручних засобів, створили картину на стіні будинку, розбили клумби, поставили і пофарбували бордюр, пофарбували лавочки, кронували дерева.

Оксана Кінаш зазначила, що це було зроблено руками дворових робітників, які власноруч вирізали декоративні елементи, розфарбовували фасад будинку і елементи дитячого майданчика.

У планах на цей рік благоустроїти ще кілька дворів, у тому числі по пр. Московському, вул. Фонвізіна. Всього до кінця року планується комплексно благоустроїти 37 дворів 270 житлових будинків.

Друкувати
Останні новини