Харківська кіберполіція розшукала молодих людей, які зламали автомат «Е-ticket»
14 травня 2020 12:09 Суспільство
Харківська кіберполіція розшукала молодих людей, які зламали автомат «Е-ticket» Співробітники факультету кіберполіції Харківського національного університету внутрішніх справ знайшли молодих людей, які поламали автомат «Е-ticket», призначений для придбання квитків на проїзд у міському транспорті.

Як повідомив декан факультету кіберполіції ХНУВС В'ячеслав Марков, 14 травня у мережі з'явився відеоролик, на якому молоді люди ламають автомат «Е-ticket». Співробітникам кіберполіції вдалося встановити правопорушників - одним із з причетних до псування міського майна виявився студент Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Харківська міська рада дякує кіберполіції за швидке реагування та допомогу. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини