Харків відзначає десятиліття партнерських стосунків з чорногорським містом
11 травня 2021 13:51 Міжнародне співробітництво
Харків відзначає десятиліття партнерських стосунків з чорногорським містом Місто Харків та місто Цетінє (Чорногорія) відзначають десяту річницю підписання Протоколу про встановлення партнерських відносин.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, з цієї нагоди мер міста Цетінє Александар Кашчелан та перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак записали привітальні відеозвернення для мешканців міст-побратимів.

У своєму привітанні Олександр Новак зазначив, що представники двох міст продовжать ефективно працювати і реалізовувати нові проєкти.

«Я переконаний, що 10 років - це не рубіж, коли варто підбивати підсумки. Це, швидше, злітна смуга до нових спільних перемог. Щиро вірю, що попереду на нас чекає ще більше продуктивної роботи, яскравих проєктів, міжнародних конференцій, зустрічей, обмінів досвідом на благо мешканців наших міст», – зазначив Олександр Новак.

Александар Кашчелан запевнив, що Цетінє і Харків продовжать співпрацю.

«Ми з нетерпінням чекаємо на сумісну діяльність, яка буде реалізована у дусі нашої дружби на благо мешканців, міст, народів», - відповів Александар Кашчелан.

Також сторони підтвердили готовність до подальшої реалізації положень Протоколу в аспекті міжнародної співпраці.

Нагадаємо, що харків'яни та жителі чорногорського міста-побратима Цетінє можуть долучитися до флешмобу, поборовшись за туристичні путівки. Для цього на особистій сторінці у «Facebook» потрібно опублікувати власні фото на тлі визначних пам’яток рідного міста з хештегом #KharkivCetinje10 та коротким описом місця англійською мовою.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини