Харків’янам пропонують позмагатися за подорож до Чорногорії
20 квітня 2021 11:25 Міжнародне співробітництво
Харків’янам пропонують позмагатися за подорож до Чорногорії Почесне консульство Чорногорії пропонує харків’янам взяти участь у спільному з чорногорським містом Цетінє фото-флешмобі, який триватиме до 20 травня.

Організатори пропонують жителям Харкова та чорногорського міста-побратима Цетінє долучитися до флешмобу «#KharkivCetinje10», позмагавшись за туристичні путівки. Для цього на своїх сторінках у «Facebook» потрібно опублікувати свої фото на тлі визначних пам’яток рідного міста з хештегом #KharkivCetinje10, зробивши короткий опис цього місця англійською мовою. 

Як зазначили у консульстві, нагодою для проведення флешмобу стало відзначення 10-ї річниці підписання Протоколу про встановлення партнерських відносин між українським містом Харковом і чорногорським містом Цетінє. Мета цього проєкту - познайомити жителів міст-побратимів з основними окрасами рідних міст, а також посприяти розвитку туризму та культурних контактів між людьми. 

Підсумки фото-флешмобу підіб’ють 24 травня. Серед його учасників Почесне консульство Чорногорії в місті Харкові на власний розсуд обере двох переможців і нагородить їх туристичними путівками. Так, харків’янини зможуть побувати у Цетінє та провести тиждень у Чорногорії, а жителі міста Цетінє  - у Харкові.

З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися тут. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини