Харків розвиває співробітництво з китайською діаспорою
12 грудня 2019 15:14 Міжнародне співробітництво
Харків розвиває співробітництво з китайською діаспорою Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Харківською міською радою та Китайською діаспорою в Україні був підписаний сьогодні, 12 грудня, в міській раді.

Документ підписали перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і голова Китайської діаспори в Україні Лі Сюєган.

«Це яскравий приклад того, що ми хочемо розвивати дружні взаємовигідні відносини і вважаємо їх вкрай важливими для жителів нашого міста. Сьогодні Харків є одним із найкомфортніших міст для життя в Україні, в тому числі в силу того, що міська влада намагається враховувати інтереси і створювати сприятливі умови для всіх проживаючих тут громадян. Ми високо цінуємо досягнуті результати нашої співпраці з китайською стороною і як раніше підтверджуємо нашу постійну готовність до продовження спільної плідної роботи», - підкреслив Ігор Терехов.

Згідно з меморандумом, сторони домовилися підтримувати співробітництво в галузі міжкультурного діалогу на умовах толерантності, сприяти обміну досвідом та обговоренню конкретних питань щодо співпраці в сферах культури, освіти, науки, медицини та ін., а також сприятиме розвитку торговельно-економічних та інвестиційних відносин між Харковом і Китаєм.

«Мені також дуже приємно, що ми зміцнимо нашу співпрацю. Ми бажаємо, щоб Харків і далі розвивався, щоб завжди були добрі стосунки між харків'янами та представниками китайської діаспори», - сказав Лі Сюєган.

Зазначимо, що церемонія підписання відбулася в рамках II Міжнародної конференції «Особливості взаємодії органів місцевого самоврядування, іноземних представництв та національних меншин».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини