Харків продовжують прикрашати квітковими фігурами
03 червня 2020 11:03 ЖКГ
Харків продовжують прикрашати квітковими фігурами Композицію у вигляді пари на пікніку створили харківські озеленювачі у сквері «Стрілка».

Як повідомив заступник директора СКП «Харківзеленбуд» Андрій Дронь, за задумом, хлопець і дівчина відпочивають на покривалі, поруч стоїть корзинка, яку вони взяли з собою на пікнік.

«Була ідея з'єднати фігури з квітником - юнак загоряє, а дівчина милується квітами. Це фотозона, куди харків'яни можуть зайти, пофотографуватися і не зіпсувати газон», - розповів Андрій Дронь.

Він нагадав, що такі ж «зелені фігури» встановлені біля фонтану «Дзеркальний струмінь». Тільки там -  пара з собачкою, що прогулюються. А сьогодні озеленювачі встановлять фігуру у вигляді руки, яка притримує деревце, на пр. Незалежності, ближче до флагштока, де вона була і торік.

Андрій Дронь зазначив, що «зелені» скульптури виготовлені з металевого каркаса, який потім обшивають штучним самшитом.

«У майбутньому ми плануємо встановити ще кілька таких фотозон для харків'ян і гостей міста. Як то кажуть, знайди в Харкові нову фігуру», - зазначив заступник директора СКП «Харківзеленбуд».

Також він повідомив, що в Харкові вже посадили близько мільйона квітів. Зокрема, на пр. Незалежності завершується посадка тагетиса двох відтінків жовтого кольору. Близько 50 тис. чорнобривців цвістимуть до осені.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини