Харків прибирають і впорядковують після зими
17 квітня 2021 13:17 ЖКГ
Харків прибирають і впорядковують після зими Комунальні служби міста приводять до ладу виходи зі станцій метро, міські магістралі, двори і парки.

Зокрема, сьогодні, 17 квітня, робочі КП «Харківський метрополітен» помили торшери з буквою «М» та інформаційні покажчики на станції метро «Турбоатом».

Як повідомив старший електромеханік підприємства Леонід Толкачов, торшери чистять щомісяця. Крім того, регулярно прибирають на самих станціях - миють світильники, стіни і підлогу.

«Підлогу миють з дезінфікуючими засобами, прибираємо пил на всіх станціях», - розповів Леонід Толкачов.

Співробітники КП «Міськелектротранссервіс» сьогодні приводили до ладу трамвайні колії на Новоіванівському мосту - чистили їх від сміття і розрівнювали щебінь поміж рейками.

У цей же час дворові робітники приводили до ладу прибудинкові території. Бригада ділянки «Індустріальний-1», яка розташована від вул. Пожарського до БДЮТ «Істок», прибирали на великому дитячому майданчику у районі будинку по пр. Олександрівському, 69 - робітники зібрали там сміття, досипали пісок у пісочниці, посадили рослини.

Як розповіла начальник ділянки «Індустріальний-1» Галина Жигуліна, цієї весни на ділянці вже було висаджено 263 кущі, понад 700 багаторічних квітів, посіяно 280 кв. м газонної трави.

«Посадили багато ірисів, лілійників, тюльпанів, вереснянок, цинерарії. Також заздалегідь в горщиках вирощували однорічні квіти, посадимо їх на клумбах, коли потеплішає. Влітку будемо доглядати за рослинами - поливати, прополювати», - розповіла Галина Жигуліна.

Крім того, за її словами, у районі будинків по пр. Олександрівському, 69 і вул. Северина Потоцького, 32 та 34 планується зробити невеликі рокарії (кам'яні квітники). А наступного тижня, якщо дозволить погода, дворові робітники почнуть фарбувати огорожі, урни, лавки та інші елементи благоустрою.

Нагадаємо, що всього на прибудинкових територіях Харкова цієї весни буде висаджено понад 33,5 тис. квітів, виконана санітарна обрізка 2,7 тис. дерев, засіяні газони на площі понад 23,7 тис. кв. м, виконані ремонт і фарбування елементів благоустрою, дитячих і спортивних майданчиків.

План комплексних заходів щодо приведення в належний стан територію Харкова навесні 2021 року був затверджений 17 березня на засіданні виконавчого комітету Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини